Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!!

Premjestili smo se na www.cg-gamers.darkbb.com SADA I KONACNO!!

HomeCrna Gora PubliFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Who is online?
In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None

Most users ever online was 21 on Sat Dec 13, 2008 4:59 pm

Share | 

OBAVEZNOOOO!!!!!!!

Go down 
AuthorMessage
daN*
CS Admin
CS Admin

Number of posts : 111
Registration date : 2009-05-03

PostSubject: OBAVEZNOOOO!!!!!!!   Fri May 29, 2009 5:04 pm

Danas je oko 3 sata na serveru bilo od 30 igraca 23 sa speedom i aimom, sve sam to ban mozda sam par njih uspio snimit!! Kasnije je opet neko hakova server, andrej makni sve admine osim mashinea, vp, popaja, aaa , dex, sharia , stefana srki i ivane jer ce se ovako svaki dan desavat!!!!! i onda nema igre vise!!!!
Back to top Go down
View user profile
daN*
CS Admin
CS Admin

PostSubject: Re: OBAVEZNOOOO!!!!!!!   Fri May 29, 2009 5:07 pm

A neko je valjda na serveru reka sajt dje se moze skidat aim i speed tako mi marko rece. Sad su se svi popalili na to sad ce na j*bat sve po spisku sa citevima!!!!!!! ANDREJ!!!!!!!!!!!! :* i nemojte me sad upozoravat da spamujem jer je ovo bas ozbiljna stvar retardi ce server unistit!!!!!!!
Back to top Go down
View user profile
MashinGun**OldSchool**
CS Admin
CS Admin

Male Cat
Number of posts : 92
Локација : Podgorica
Registration date : 2009-03-23

PostSubject: Re: OBAVEZNOOOO!!!!!!!   Fri May 29, 2009 5:10 pm

E ovo nikad do sada nisam vidio!!! Nekolicina ljudi je danas tokom dana reklamirala smrdljivi sajt za cit, i sta se desi. Udjem na server, Danilo vice da udjem u spec. JA reko aj, da vidim i tu muku, kad sam imao sta vidjeti..LETE LJUDI PO SREVERU!!!
Back to top Go down
View user profile
daN*
CS Admin
CS Admin

PostSubject: Re: OBAVEZNOOOO!!!!!!!   Fri May 29, 2009 6:30 pm

Alo admini odgovarajte!!!! I sta je sa servarom sad jbt?? pi!
Back to top Go down
View user profile
un|SAFE
Head Admin
Head Admin

Number of posts : 327
Registration date : 2009-03-03

PostSubject: Re: OBAVEZNOOOO!!!!!!!   Fri May 29, 2009 6:30 pm

Ovako, nesto se mora ucinjet!
Na forumu imamo preko 300 demo-a dokazanih citeva, i ja mislim da kroz nas server nje proslo ni cetvrtina igraca od tog broja...
Sobzirom da je sadasnja ekipa admina uz par izuzetaka, dobra i dokazala se, u koju imam 99% povjerenja Very Happy dajem dozvolu za sledece:
- Za svaki 100 % sigurni cit ( bas kad ste sigurni 10000 % dajte ban bez demo-a ( a takvih ima milon, aim, speed i one budale sa wh ) )
- Kad postoji minimum 1 % sumnje da mozda i nema cit, zovnete nekog od admina ( po mogucnosti iskusnijeg , ili admina sa dobrom opremom Very Happy sluke i to, da vam pomogne da zajedno utvrdite da li je citer )
- Sto ste vise nesigurniji to zovnite vise ljudi da vam asistira, i necu da vidim da neko odbije da pomogne kolegi u spec !
- Znaci, da ne mastim vise... Imate moju dozvolu za ban bez demoa od sad !!

Neka jedno vrijeme bude ovo probna verzija, i ako se mnogo ljudi bude ljutilo onda cemo krenut sa demoima koje definitivno necemo kacit na forum, vec to issto radit samo kad se banovani javi !

Vjerujte mi, da lako ovo mozete zloupotrebljavat, ali nemojte da me razocarate jer imam masu povjerenja u vas, sobzirom da sam vas prije svih ja, ai Milan izabrali.
Ocu da mi date rijec odje, svi da nece bit zloupotrebe...

I zamolio bih admine da budu max oprezni u igraonama, znaci 100 % ! I niko sem vas ne smije na vasem adminu da radi !
pozz
Back to top Go down
View user profile
ZoLa^
CS Admin
CS Admin

Number of posts : 72
Локација : Mojkovac
Registration date : 2009-05-10

PostSubject: Re: OBAVEZNOOOO!!!!!!!   Fri May 29, 2009 7:20 pm

Sto to da se maknu adminini daN?
A drugo znam danas sam nijh 5 ban udju na server i dolje i pise ime cita axeal nesto tako svi udju na tu adresu skinu i cituju.
3 sam snimio a 2 sam ban bez demo jer su debili ima speed i aim
Back to top Go down
View user profile
specteeeR
New Member
New Member

Number of posts : 21
Registration date : 2009-05-23

PostSubject: Re: OBAVEZNOOOO!!!!!!!   Fri May 29, 2009 7:58 pm

moj predlog je da banujete bez demoa ako je cit ocigledan i da kacite demo na 4um samo ako se banovani javi da se zali :S
Imas opomenu pred ban !
Administracija
Back to top Go down
View user profile
====.VP.====
CS Admin
CS Admin

Male Snake
Number of posts : 170
Registration date : 2009-04-26

PostSubject: Re: OBAVEZNOOOO!!!!!!!   Fri May 29, 2009 9:06 pm

E sad moj predlog posto znam dosta ljudi sa njacih servera svatite ozbiljno i razmislite.
Prvo da date MASU admina al provjerenim ljudima jer na JAKE servere ih ima oko 100 i da se vrate admini nekima prije svega mislim na V mneee neko ce sad pomislit brat mi je pa zato al ne zbog toga nego zato sto je dobar admin i ne samo njemu da se razumijemo.Znaci moje misljenje je da treba dati bas dosta admina al SAMO PROVJERENIM LJUDIMA I IGRACIMA da se razumijemo.TO JE MOJE MISLJENJE
Back to top Go down
View user profile
srkidb
CS Admin
CS Admin

Male Tiger
Number of posts : 115
Локација : beograd

PostSubject: Re: OBAVEZNOOOO!!!!!!!   Fri May 29, 2009 11:29 pm

ja se slayem sa vp-om, i treba uvek da bude nekog tako da treba da nas bude malo vise ne 100 jer mislim da nema na serveru toliko proverenih ljudi,ali ima jos par ljudi koji su zasluzili mozda ili im je skinut (vmneeee npr) i mali commander i jos par ljudi...ja dajem moje obecanje da necu nikada zloupotrebiti to da ne mora da se kaci demo i mislim da svi znate da smo najjaca ekipa admina i da drzimo server pod kontrolom i mislim da cemo tako i nastaviti jer smo svi najjaci na svetu!!!!!! poz sve i voli vas mama srdjan Very Happy Very Happy Very Happy :*
Back to top Go down
View user profile
aleksa22
New Member
New Member

Number of posts : 45
Registration date : 2009-04-20

PostSubject: Re: OBAVEZNOOOO!!!!!!!   Fri May 29, 2009 11:44 pm

eto ovako sad cu da vam kazem kako je to pocelo ...ovako onaj GIGO(MOJKOVAC) je usao i poceo da spamuje neki sajt dje moze da se skine alien cit...njih nekoliko je otislo na sajt s'kinulo i druge obavijestilo i tako je sve islo u krug...eto tako...
Nakon mnogo opomena, dobio si ban an forumu. Dobio si ban prije nego sto sam uspio da te obavijestim ! Very Happy
Administracija
Back to top Go down
View user profile
====.VP.====
CS Admin
CS Admin

Male Snake

PostSubject: Re: OBAVEZNOOOO!!!!!!!   Sat May 30, 2009 12:22 am

neka su mi svi ydravo svi ce dobit BANN pa da je u pitanju i citav server.a SRKI ja sam rekao 100 ih je na nekim serverima nisam mislio bukvalo Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
View user profile
ZoLa^
CS Admin
CS Admin

Number of posts : 72
Локација : Mojkovac
Registration date : 2009-05-10

PostSubject: Re: OBAVEZNOOOO!!!!!!!   Sat May 30, 2009 1:07 am

kad leti po mapi prelijece sa spona na spon vala necu snimat demo...
Back to top Go down
View user profile
///AMG 4 DesoLate
Head Admin
Head Admin

Male Monkey
Number of posts : 679
Локација : Kolasin
Registration date : 2008-11-05

PostSubject: Re: OBAVEZNOOOO!!!!!!!   Sun May 31, 2009 12:01 pm

ZoLa^ wrote:
kad leti po mapi prelijece sa spona na spon vala necu snimat demo...

To ok i ja se slazem sa time cim dodjem tako ce i biti mislim vi vec to radite...
Ali imam jednu grdnu novost za vas Smile))Bolje reci ovo sto je UN safe rekao da nemora te da snimate prvo sam se slozio ali sada ne nego se ja tome protivim jer juce sam usao na drugi nik u server posto me evo nije bilo ihaha a jos se vratio sa slavlja pa nisam znao dje sam pa usao na drugi nik da nebrukam svoj ali bilo je dobro:)))I odma sam vidjeo da neki admini zloupotrebljavaju admine evo primjer :
Moga druga Maestro nema lik nista vi ste ga ban a demoa nema ??
Ja bi zelio da opet se za sve snimaju demoe jedino ne za iste igrace i za te sto lete po mapi jer sam juce vidjeo 3 bana nelegalna... afro Sta mislite ????Pozzz By ///AMG 4 DesoLate
Sve sam blizi kompu da dodjem da igram 12 juna da znate !!!I mnogo mi brata nervirate juce mu je bio rodjendus kada smo uvece izasli imo je da me ubije i zakleo se ako ga bude te jos [smarali i prozivali] ko sinoc kada smo se vratili oko 23 sa slavlja od 9 ujutro pa do uvece samo pauza 1 sat xD slavili:) a to sto ga snimate nema veze tome se ne protivi niti moze !I reko je koristice moga admina da intervenise za te bolide sto ga prozivaju ali ne za cheat jer to svi imaju pravo da ga prozivaju za cheat pa cak i banuju ako ga uvate [ali nema nista to ja znam jer ko da ja igram]a to sto ga zovete da je Milan i Milan sve ga vise nervirate cak oce Snopy da bije pa me pita dje zivi a to mi komsija i Hami hh nego on je stariji i on se druzi sa momcima a ne sa nama klincima osim samnom jer sam mu brat:)))!I admini ja bi vas zamolio dokle mene nema da igracima to kazete nekako ako moze da ga ne prozivaju da je Milan jer ....!Pa kada ja dodjem ljetos bice druga prica...Un safe slazes li se samnom sto sam napisao jer si i ti glavni..??
Back to top Go down
View user profile http://crna-gora1-public.3forum.biz/
MashinGun**OldSchool**
CS Admin
CS Admin

Male Cat
Number of posts : 92
Registration date : 2009-03-23

PostSubject: Re: OBAVEZNOOOO!!!!!!!   Sun May 31, 2009 12:50 pm

Ja sam banovao Maestra jer ima demo na forumu, okacio ga je Stefan.
Back to top Go down
View user profile
un|SAFE
Head Admin
Head Admin

Number of posts : 327
Registration date : 2009-03-03

PostSubject: Re: OBAVEZNOOOO!!!!!!!   Sun May 31, 2009 12:58 pm

Reka` sam da ce ovo vezano za ne snimanje demoa za sad bit probna verzija jedno 15 dana...
I svaki admin ima moju dozvolu da toga Milanovog druga maestra banuje kad mu se ku..c digne!!!!! Sve dok se pomenuti ne javi na forum i pozali na ban.
Mislim da nece niko ovo zloupotrebljavat, ne znam za zolu samo, ali sa njim cu lako...
I nemoj da se nama zalis i brecas sto te zovu na telefon ( mozda je to tvoj brat reka ). Nego mu reci da te vise ne zove. nego se mudonja jai odje...
Unban nemoj da sam vidio ni jedan bez moje dozvole, da napomenem !
Back to top Go down
View user profile
Sharingan
Administrator
Administrator

Male Rooster
Number of posts : 294
Registration date : 2008-11-05

PostSubject: Re: OBAVEZNOOOO!!!!!!!   Sun May 31, 2009 3:25 pm

Kk .. hehe ja dajem rijec Smile))
P.S. Aleksa22 banovan sa foruma na 9999999999999999999999 for the folowing reaseon - "JER SI PI*KA NAJVECA NA SVIJETU" Smile)) Poz

====.VP.====
CS Admin
CS Admin

Male Snake

PostSubject: Re: OBAVEZNOOOO!!!!!!!   Sun May 31, 2009 6:38 pm

slazem se sa probnom verzijom i mislim da nije bilo zloupotreba a sto se tice mastersa ima demo na forum milane.a isto se moze desit da se banuje igrac i poklopi se ip i onda se zale na nas itd
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: OBAVEZNOOOO!!!!!!!   

Back to top Go down

OBAVEZNOOOO!!!!!!!
Back to top 
Page 1 of 1